loadingimg

Wczytuję dane...
O firmie

Kim jesteśmy?

Rozpoczęliśmy działalność jako Paper Team w Polsce w 2007 roku będąc dystrybutorem papieru ozdobnego. Rok później nasz park maszynowy został rozszerzony o urządzenia do druku, linie do konfekcjonowania i pakowania papieru ozdobnego, co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu oferowanych wyrobów, jak i stworzyło możliwości świadczenia usług konfekcjonowania. W ofercie swojej mamy również wysokiej jakości papier w arkuszach, folie do pakowania oraz torebki ozdobne do prezentów dopełniając nasz szeroki już asortyment. Jesteśmy pionierami w tworzeniu nowych produktów dla naszych milusińskich. Nasz dział R&D nieustannie pracuje nad poszerzaniem oryginalnej oferty produktowej.
 

Obecnie jesteśmy w Grupie Kapitałowej dwóch największych producentów papieru do pakowania prezentów w Niemczech i Skandynawii. Jako Grupa jesteśmy największym producentem papieru ozdobnego w Europie!

 

Nasza zdolność produkcyjna to 318.000.000 metrów papieru kolorowego w ciągu roku, a zwinąć możemy dla Państwa 63.000.000 rolek! Klientami Paper Team Poland są głównie firmy ze Skandynawii i Europy Zachodniej, a od 2012 roku również klienci na rynku polskim.
 

Misją firmy jest oferowanie naszym klientom perfekcyjnych rozwiązań do pakowania prezentów przy najróżniejszych okazjach i wyjątkowych momentach w życiu, obracając moment dawania, otrzymywania i rozpakowywania prezentu w magiczną i wzruszającą chwilę. 

 

 

Nasza kolekcja...
Każdego roku prezentujemy ponad 300 wzorów. Nowe kolekcje 2018, to całoroczna która jest już dostępna oraz świąteczna 2018 która zaprezentowana została na tegorocznych tagrgach Paperworld we Frankfurcie. Prosimy o kontakt jeśli chcą Państwo otrzymać aktualne katalogi.
Torebki papierowe...
Posiadamy także w swojej ofercie ponad 100 wzorów torebek papierowych w jakości standard oraz jakości Premium. Wzory torebek również tworzymy w naszym studio graficznym co pozwala nam na pełną dowolność oraz kompleksowość naszej propozycji w zakresie pakowania prezentów. Wzory torebek są spójne ze wzorami papierów co sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa... 
Co jeszcze możemy zrobić...?
Dowolny nadruk, produkcja papieru pod marką własną Private Label, własne opakowanie czy też wyłączność na wzory na rynek polski to tylko mała próbka naszych możliwości. Jesteśmy elastyczni i bardzo szybko możemy reagować na zmiany trendów oraz potrzeby naszych Klientów...